Ekrem İmamoğlu İfadeye!

Ekrem İmamoğlu İfadeye!

Ekrem İmamoğlu ve Seyit Torun ifadeye çağrılacak Ekrem İmamoğlu İfadeye çağrılıyor Soruşturma kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un ifadeye çağrılacağı belirtilirken, havalimanı görevlilerinin de tanık olarak dinlenecekleri gelen bilgiler arasında.

10 Haziran 2019 - 16:00

Ordu Valiliği'nin suç duyurusuyla başlatılan soruşturmada, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un Ordu- Giresun Havalimanı VIP salonundaki görüntüleri incelemeye alındıği belirtiliyor.

Soruşturma kapsamında, havalimanı güvenlik kameralarının kayıtları, cep telefonu kamera kayıtları ile basına yansıyan görüntüler incelenmeye alınmış durumda. )

Ne olmuştu? 

İmamoğlu ve Torun, çarşamba günü Karadeniz ziyaretinin ardından Ordu-Giresun Havalimanı'ndan özel uçakla İstanbul'a dönmek istediği sırada VIP salonunda gerginlik oldu. İmamoğlu ile beraberindekiler, VIP'ten alınmayınca havalimanı görevlileri ve polis arasında tartışma çıktı.

Ordu Valisi Seddar Yavuz, İmamoğlu ile Torun'un kendisine ve görevli polis memurlarına hakaret ettiği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Kaynak: https://m.ulusalpost.com/ekrem-imamoglu-ifadeye-cagriliyor-183949h.htm
Bu haber 11762 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul seçimlerini bilen anket şirketi açıkladı
İstanbul seçimlerini bilen anket şirketi açıkladı
Chp ve İyi Parti Ortak Açıklama Yapabilir
Chp ve İyi Parti Ortak Açıklama Yapabilir