Fatih Portakaldan Bahçeliye Tokta Gibi Cevap

Fatih Portakaldan Bahçeliye Tokta Gibi Cevap

Fox TV sunucusu " gazeteci Fatih Portakal, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamalarına tepki gösterdi. Portakal, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Bahçeli’nin açıklamalarını okuduktan sonra ilk aklıma gelenler: 1-bence kaybedilen bütün il ilçe belde AKP/MHP arasında paylaşılsın.

05 Nisan 2019 - 13:30

2-seçim yapalım ama muhalefet girmesin 3-seçimde bundan böyle açık oy ve gizli tasnif metodunu uygulayalım. Yaşasın demokrasi!!!” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

 

"Mazbata diye tutturanlar, siyasi madrabazlıklarla sonuç alacaklarını düşünmesinler. CHP Genel Başkanı'na ne oluyor? Türkiye'yi germeye, gürültü, patırtı çıkarmaya niye kalkışıyor? Zafer hırsızlığıyla, sandık oyunlarıyla İstanbul'un veya Ankara'nın kaderine gölge düşürülemez. Halen sandıklara yapılan itirazlar değerlendiriliyor, geçersiz oylar sayılıyor, süreç hukuka uygun şekilde ilerliyor. Oyların ilk olarak kayda geçirildiği, ıslak imzalı ve mühürlü sandık sayım-döküm cetvelleri ile sandık sonuç tutanakları ve YSK'ye bildirilen oylar arasında fahiş farkların tespiti meşru ve mecburi bir ihtiyaçtır. CHP hukuki süreçten neden rahatsızdır? Milletimizin hassasiyetleriyle niye oynamaktadır? İstanbul'da 319 bin 578 geçersiz oyun bulunduğu açıktır. Usulsüzlüklerin varlığı da bellidir.

Kaynak: https://www.ulusalpost.com/fatih-portakaldan-devlet-bahceliye-tepki-181857h.htm
Bu haber 12674 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Chp ve İyi Parti Ortak Açıklama Yapabilir
Chp ve İyi Parti Ortak Açıklama Yapabilir
Ünlü Firma Sonunda İflasını Açıkladı
Ünlü Firma Sonunda İflasını Açıkladı