Melih Gökçek’ten Çok Kızdıracak Flaş!!! İstanbul Teklifi...

Melih Gökçek'ten Çok Kızdıracak Flaş!!! İstanbul Teklifi...

31 Mart 2019" yerel seçimleri için her ne kadar çoğu ilde başkanlara mazbataları verilmiş olsa da İstanbul’da bir değişiklik yok. Yeniden sayılan oylar ile ilgili Yüksek Seçim Kurulu herhangi bir açıklama yapmadı. İstanbul’daki bu gergin anlar devam ederken Melih Gökçek’ten hiç beklenmeyen iki teklif geldi. Gelen teklifleri duyanlar ise nasıl tepki vereceğini bilemedi. Mazbatasını Alan Mansur Yavaş Melih Gökçek İle İlgili Neler Demişti?

08 Nisan 2019 - 14:50

Mansur Yavaş bugün sabah saatlerinde mazbatasına kavuştu. Mazbatasını alan Yavaş için Melih Gökçek’ten herhangi bir açıklama gelmedi. Gökçek Ankara yerine İstanbul ile ilgili açıklama yaptı. Yavaş henüz mazbatasını almadığı günlerde Gökçek ile ilgili şunları söylemişti:

“İtirazlar devam ederken mazbatayı almıştı. O dönem ki haberlere bakın, o dönem AK Parti’li yöneticiler neler demiş. Ama bakın biz ağzımızı açmıyoruz, herkesin yasal hakkını kullanması için bekliyoruz. Ama acele edilmesi gerektiğini düşünüyorum.”

Usulsüzlük Açıklamaları

Türkiye’nin şuan ki gündeminde ise seçimde yapılmış olan usulsüzlük iddiaları var. Recep Tayyip Erdoğan’ın Rusya gezisi öncesinde yaptığı açıklamada seçimin genelinde usulsüzlük olduğunu söylemesi üzerine birden tüm gözler Yüksek Seçim Kurulu’na çevrildi. Yüksek Seçim Kurulu’nun nasıl bir açıklama yapacağı bilinmiyor.

Melih Gökçek: İki Teklifim Var

Melih Gökçek’in Twitter üzerinden yaptığı açıklama ve teklif şu şekilde:

“İstanbul Belediye Başkanlık Seçimlerinde Hırsız Ve Metodları
O Kadar Çeşitli Ki
İnsan Hafsalası Duruyor.

Suçu İnsanî Bir Hata Olarak Kabul Etmek İnsan Zekasına Hakarettir…

Suç Müteselsil Suçtur Ve Örgütlüdür.

Ya Bütün Sandıklar Sayılmalı Ya Da Seçim Yenilenmelidir…”

Kaynak: https://twitter.com/06melihgokcek/status/1115072253870465024?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet
Bu haber 2022 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul seçimlerini bilen anket şirketi açıkladı
İstanbul seçimlerini bilen anket şirketi açıkladı
Chp ve İyi Parti Ortak Açıklama Yapabilir
Chp ve İyi Parti Ortak Açıklama Yapabilir