Künye

Kaldırılmasını istediğiniz herhangi bir haber var ise gundeminicindennet@gmail.com e posta atmanız yeterlidir.

Tekzip metinleri için e posta : gundeminicindennet@gmail.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. gundeminicinden.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yasal Bildirimler İçin
 
gundeminicinden.net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir.
Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
 
Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, gundeminicindennet@gmail.com mail adresinden  bize ulaşabilirler.
 
KULLANIM ŞARTLARI
gundeminicinden.net bir blog sitesidir. Ticari amaçla kurulmuş veya ticari amaç güden bir yayın organı değildir. gundeminicinden.net blog sitesi ve içeriğindeki analizler ve yazılar yazan kişiyi bağlar.
Hukuka Aykırılık Bildirimi
gundeminicinden.net, hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

gundeminicinden.net’in kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. gundeminicinden.net, hukuka aykırı içerikler ile 3. Kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.

gundeminicinden.net içerisindeki bazı içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da  meslek birlikleri,

– İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,

– Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,

– Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,

– Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,

– Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini

Sunmak kaydıyla gundeminicinden.net gundeminicindennet@gmail.com adresine bildirim yapabilirler. Bu elektronik iletişim adresine ulaşan talep ve şikayetler editörlerimiz tarafından incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler gundeminicinden.net en kısa sürede çıkarılacak ve muhataba bilgi verilecektir.

 SİTEMİZ SADECE İNTERNET ÜZERİNDEN YAYIN YAPMAKTADIR!